מכשירי הסיטי ממשפחת Promax 3D

מכשירי ה C.T. ממשפחת PROMAX 3D  מהווים פריצת דרך ביכולות הצילום המתקדמות המשלבות לראשונה פנורמי בטכנולוגיית SMART PAN ו-C.T. באיכויות התמונה הגבוהות ביותר בעולם!

למכשיר זרוע רובוטית (SCARA 3) בעלת 3 מפרקים המסוגלת לצלם מגוון רחב מאוד של שדות צילום משדות קטנים של שיניים בודדות ועד לצילום שדות בגודל של 17*20 ס”מ ברזולוציות התמונה הגבוהות ביותר בעולם.

בנוסף ליכולת צילום הסיטי המתקדמות של המכשיר ל- PROMAX 3D  יכולות צילום פנורמיות מתקדמות ביותר (ללא צורך בהחלפה או סיבוב של הסנסור!) בשיטת ה-SMART PAN החדשנית המאפשרת לבחור את הצילום הפנורמי הטוב ביותר מתוך 9 אשר נעשים בסיבוב אחד ואפשרות לראות את כל תעלת העצבים מתחילתה ועד סופה. המכשיר מבצע גם צילומי סינוסים, פרקי לסת (פתוח\סגור).

מכשיר הרנטגן PROMAX 3D מצלם C.T. בפולסים של קרינה (לא בקרינה רציפה) ועל כן רמות הקרינה בצילום נמוכות מאוד, למכשיר תוכנית צילום אשר נקראת ULTRA LOW DOSE לצילום בקרינות נמוכות מאוד (פחות מקרינה של צילום פנורמי!) המספק איכות תמונה גבוהה מאוד ומבטים מגוונים לשימושים רבים תוך חשיפת המטופל למינימום קרינה.

צילום ה-C.T. נעשה בעמידה בדיוק כפי שנעשה הצילום הפנורמי כיום או בישיבה לפי הצורך.

המכשיר כולל מסך מגע צבעוני לפיקוד ושליטה קלים ונוחים והוא יחד עם תוכנת ROMAXIS המיוצרת ומפותחת אף היא ע”י חברת PLANMECA ומיועדת לעיבוד התמונות, שמירתן והפקת הדו”חות המפורטים כולל כל החתכים הנחוצים, סימון התעלה, תלת מימד, ביצוע מדידות ואפשרויות CAD/CAM עתידיות (כולל הדפסת גיידים כירורגים, חריטת כתרים וכו’.

ניתן לרכוש את המכשיר עם או בלי זרוע לצילום צפלומטריה דיגיטלית.

לקבלת פרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו הודעה
💬 דברו איתנו
שלום 👋
יש לכם שאלה לגבי אחד המוצרים שלנו? זקוקים לשירות? מוזמנים להשאיר הודעה ונחזור אליכם בהקדם.